Чергова апаратна нарада райдержадміністрації відбулась у режимі онлайн

Дата: 18.01.2022 11:08

18 січня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Боєвського, за участі заступника голови райдержадміністрації Вікторії Набокової та керівника апарату Катерини Кузнецової в режимі онлайн відбулась апаратна нарада із начальниками управлінь, відділів та служби Краматорської районної державної адміністрації.

Під час наради начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Дудкіна доповіла інформацію «Про розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитних рахунках у 2021 році».

По другому питанню заслухали начальника відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Інну Сорокіну, яка доповіла “Про якість надання інформації для розміщення на офіційних інформаційних каналах райдержадміністрації та формат комунікації структурних підрозділів під час висвітлення діяльності райдержадміністрації».

Також присутні обговорили поточні робочі питання та шляхи їх вирішення.