Учень Краматорської школи мистецтв №1 Віталій Акуленко одержав перемогу у міжнародному фестивалі-конкурсі у місті Київ

Дата: 17.01.2022 16:56

Нещодавно у місті Київ пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник».

Учень Краматорської школи мистецтв №1 Віталій Акуленко став Лауреатом I ступеня у номінації «Інструментальний жанр. Фортепіано». Викладач юного обдарування – Олена Ростовська була нагороджена Почесною грамотою за особистий внесок у відкриття нових талантів.

Краматорська райдержадміністрація вітає Віталія Акулова із гідною перемогою! Упевнені, що юний музикант і надалі прославлятиме наше місто, бажаємо Віталію творчих успіхів, натхнення та нових перемог!

Фото: Краматорська школа мистецтв №1