Триває набір кандидатур для отримання довічних державних стипендій для учасників бойових дій у період Другої світової війни

Дата: 14.01.2022 08:39

Донецька облдержадміністрація просить громадські організації ветеранів війни надати/поновити пропозиції щодо кандидатів на здобуття довічних державних іменних стипендій (враховуючи реальний матеріальний стан кандидата), на виконання Положення про довічні державні стипендії для учасників бойових дій у період Другої світової війни 1939 - 1945 років, затвердженого Указом Президента України від 17.05.2000 № 689/2000 (зі змінами).

Звертаємо увагу, що на здобуття довічних державних стипендій можуть бути висунуті учасники бойових дій, які відзначені державними нагородами за заслуги в період Другої світової війни 1939 - 1945 років, зробили вагомий внесок у розбудову Української держави і проживають в Україні.

До клопотання про призначення довічної державної іменної стипендії додаються:

• інформація про реальний матеріальний стан кандидата;
  • копія документа, що посвідчує особу кандидата;
  • копія посвідчення учасника бойових дій кандидата;
  • копії документів, які підтверджують наявність у кандидата нагород за заслуги в період Другої світової війни 1939 - 1945 років.

Клопотання та повні пакети документів просимо надати Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації (м. Краматорськ, вул. Рум`янцева, буд. 16) в термін до 25.01.2022.

Контактна особа: заступник начальника управління-начальник відділу реалізації пільг Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Дмитро Пожарський (+3806264-2-03-37, +3806264-2-03-38).

Джерело:http:// https://inlnk.ru/NDB3e2