12 січня керівництво райдержадміністрації долучилося до онлайн курсів з удосконалення керівних кадрів у сфері цивільного захисту Краматорського району

Дата: 12.01.2022 14:23

Голова райдержадміністрації Андрій Панков разом із своїми заступниками Сергієм Боєвським, Вікторією Набоковою та Юрієм Люлькою прослухали курс з удосконалення керівних кадрів у сфері цивільного захисту Краматорського району. Захід був ініційований Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області в межах обласних курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів. Мета заходу - своєчасне систематичне оновлення, розширення знань та практичного досвіду, їх застосування у відповідності до переліку завдань і обов’язків, які мають виконувати слухачі згідно визначеного посадовими інструкціями рівня їх діяльності відносно безпеки у НС.