Дата: 12.01.2022 10:19

Колектив Краматорської райдержадміністрації висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті Мінової Ірини Михайлівни - начальника відділу ведення Державного реєстру виборців.

Нехай добрий, світлий спомин про Ірину Михайлівну назавжди залишиться у серцях рідних, колег,  усіх, хто її їзнав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була важливою у житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Поділяємо біль та горе рідних!

Вічна пам’ять...