Відбулась робоча нарада щодо затвердження схеми планування території району (в межах Лиманської  територіальної громади)

Дата: 11.01.2022 15:56

У зв'язку зі зміною адміністративно-територіального устрою та законодавства України виникло питання відносно затвердження містобудівної документації регіонального рівня.  11 січня  управлінням містобудування та архітектури облдержадміністрації з метою розв'язання питання щодо затвердження схеми планування території Краматорського району (в межах Лиманської  територіальної громади) ініційовано проведення робочої наради.

Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Боєвський, начальник відділу правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції, взаємодії з органами місцевого самоврядування Юлія Кузіна та головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, екології та архітектури Олександр Коваль.

Наразі зазначений проєкт розроблено в повному обсязі, отримано експертний висновок щодо розгляду проєкту містобудівної документації.