Вітаємо з Днем народження начальника фінансового управління Людмилу Леонідівну Дудкіну!

Дата: 05.01.2022 09:43

Колектив Краматорської районної державної адміністрації вітає з ювілейним Днем народження начальника фінансового управління райдержадміністрації Людмилу Леонідівну Дудкіну!

Нехай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, оминають негаразди й непорозуміння, а підґрунтям щасливого життя та плідної діяльності завжди будуть міцне здоров’я, сповнене любові та добра серце, натхненна думка й щирі почуття.

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження!