Інформація щодо об’єкта малої приватизції об’єкта незавершеного будівництва - лікувального корпусу профілакторію

Дата: 06.12.2021 11:15

Назва об’єкту : лікувальний корпус профілакторію.

Вид майна - об’єкт незавершеного будівництва.

Адреса місцезнаходження: Донецька обл., Мар’їнський р-н, с.Зоряне, вул. Промислова зона,10г.

Балансоутримувач –ДП «Селидіввугілля»

Роботи по будівництву лікувальний корпус профілакторію розпочаті у 1991 році, за відсутністю коштів припинені. Будівельна готовність лікувального корпусу профілакторію- 56%, прибудови до будівлі -54%.

Станом на теперішній час виконані наступні роботи:

фундаменти із з/б блоків;

стіни цегляні;

перекриття зборні з/б плити;

покрівля шиферна;

штукатурка стін 90%;

бетонна підготовка підлоги.

Відомості про будівлі - право власності на об’єкт зареєстровано за Міністерством енергетики України, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 2313355814233, номер запису про право власності 249176258.

Відомості про земельну ділянку – інформація відсутня.

Умови продажу: аукціон без умов.

Час і місце проведення огляду об’єкта: об’єкт у вільному доступі за адресою: Донецька обл., Мар’їнський р-н, с.Зоряне, вул. Промислова зона,10г.

Орган приватизації та контактна особа: Регіональне відділення Фонду державного майна м. Харків, майдан Театральний , 1, Ковальова Т.С,, тел. (057)700-03-14, donetsk@spfu.gov.ua

Більш детальна інформація про об’єкт приватизації за посиланням: http://cutt.ly/kTvksi9