25 грудня - Різдво Христове

Дата: 25.12.2021 10:21

Шановні мешканці Краматорського району, вітаємо віруючих-католиків з Різдвом Христовим!

Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.

Найбільше бажання кожного українця, щоб якомога швидше в кожну українську домівку прийшов мир. Згадаймо сьогодні, що мир починається з нас, з нашого прийняття один одного, поваги, з нашого вміння любити.
Давайте у це світле свято забудемо про чвари. Адже це - вечір згоди і єднання.

Щиро бажаємо добра і благополуччя, злагоди й любові вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Гарних вам і радісних Різдвяних свят!