Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Дата: 23.12.2021 13:37

23.12.2021 під головуванням заступника голови Краматорської районної державної адміністрації Юрія Люльки відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні були розглянуті подання про призначення (відновлення) відповідних соціальних виплат, які передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 08 червня 2016 № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» (зі змінами), стосовно 63 громадян України, що мають статус внутрішньо переміщеної особи за місцем їх фактичного проживання/перебування.

За результатами розгляду комісією прийнято відповідні рішення.

#краматорська_рда #краматорськ_інфо