22 грудня - День енергетика

Дата: 22.12.2021 08:19

Шановні працівники енергетичної галузі району!

Щороку в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що це свято збігається з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Завдяки вам працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі.

Від щирого серця бажаємо всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та добробуту Вам і Вашим сім’ям!