31 річниця створення державної служби зайнятості України

Дата: 21.12.2021 13:44

Краматорська райдержадміністрація щиро вітає працівників підрозділів служби зайнятості Краматорського району з 31-річницею від дня заснування Державної служби зайнятості!

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, любові та добра. Хай мир і злагода панують у ваших домівках, а все, що ви робите, отримує визнання та шану людей!

Державна служба зайнятості створена в грудні 1990 року на підставі постанови Кабінету Міністрів Української РСР від 21.12.1990 № 381 «Про створення державної служби зайнятості в Українській РСР» шляхом перебудови наявної на той час служби працевлаштування на спеціалізовану службу, до завдань якої належить забезпечення комплексного вирішення питань, пов'язаних з регулюванням зайнятості населення, професійною орієнтацією, працевлаштуванням, соціальною підтримкою тимчасово безробітних громадян.