Відбувся робочий візит до ЦНАПу Андріївської громади

Дата: 15.12.2021 17:07

15 грудня заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова, начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізаціїта організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Вікторія Моднікова та головний спеціаліст відділу Всеволод Єлетенко відвідали ЦНАП Андріївської громади, де ознайомились з організацією роботи установи.

Керівник ЦНАПу Яна Радковська поінформувала, що центр працює з 1 червня 2020 року та на сьогодні надає 257 адміністративних послуг. З нихнайбільш затребуваних: державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державна реєстрація юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, послуги соціального характеру, реєстрація місця проживання.

Відзначено, що за 9 місяців поточного року центром надано 3100 послуг та отримано 200 тис. грн адміністративного збору.

У ЦНАП запроваджено моніторинг якості обслуговування, керівник центру за допомогою спеціальної програми Voicer та чат-боту в Телеграм перевіряє та аналізує відгуки відвідувачів.

Адміністратори ЦНАП допомагають громадянам користуватися онлайн-послугами за всіма сферами обслуговування.