Відбулося засідання колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації

Дата: 15.12.2021 15:34

15 грудня 2021 року відбулось дистанційне засідання колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації для керівників структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді виконавчих органів міських, селищних та сільських рад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій. Були розглянуті питання виконання цільової соціальної Програми національно-патріотичного виховання у Донецькій області на 2021-2025 роки у 2021 році, виконання Регіональної цільової соціальної програми «Молодь Донеччини» на 2021-2025 роки у 2021 році, про роботу молодіжних центрів області у 2021 році, про стан виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» у Добропільській та Торецькій ВЦА.

В онлайн колегії взяли участь заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова та начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Олена Міляновська.