Нагородження переможців та лауреатів регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2021»

Дата: 14.12.2021 14:00

14 грудня у Краматорську в Конференц-залі Донецької торгово-промислової палати відбулось нагородження переможців та лауреатів регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2021».

Участь у заході взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв, керівники структурних підрозділів Донецької облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, а також підприємці області.

Як наголосила заступниця голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, регіональний конкурс «Підприємець року» – це відзнака для тих, хто тримає на собі економіку Донеччини. Бути підприємцем означає брати на себе відповідальність і створювати навколо себе відповідальне, а значить і успішне, суспільство.

Президент Донецької ТПП Максим Ануфрієв у вітальному слові зазначив, що Донецька обласна державна адміністрація та Донецька торгово-промислова палата щороку проводять регіональний конкурс «Підприємець року», відзначаючи тих, хто розвиває виробництво та підвищує якість своїх послуг, хто зберігає робочі місця, використовуючи кризові умови як можливості для організації нових напрямків бізнесу.

За вагомий внесок у розвиток підприємництва і ринкової інфраструктури та зміцнення економічного потенціалу Донеччини дипломи обласної державної адміністрації отримали призери та лауреати конкурсу «Підприємець року 2021» за такими номінаціями:

Номінація «Виробництво»

Лубінець Петро Сергійович, комерційний директор ТОВ «Новгородський гідро-механічний завод», Торецька міська ВЦА

Андрєєв Вадим Владиславович, директор ТОВ «Чайка», Лиманська міська ТГ

Єременко Владислав Вікторович, генеральний директор ТОВ УК «Вітряні парки України», Краматорська міська ТГ

Номінація «Сільське господарство та виробництво продуктів харчування»

Вітковський Михайло Петрович, директор ПП «Сокіл»,Селидівська міська ТГ

Мінаєва Тетяна Леонидівна, директор ТОВ «Нова Нива», Нікольська селищна ТГ

Свириденко Сергій Михайлович, фізична особа-підприємець, с. Іванопілля, Костянтинівська міська ТГ

Номінація «Торгівля та послуги»

Орлов Сергій Вячеславович, фізична особа - підприємець, Краматорська міська ТГ

Лободін Сергій Вікторович, фізична особа - підприємець, Селидівська міська ТГ