Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Боєвського відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Дата: 10.12.2021 10:52

Щодо технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання територіальних громад Краматорського району доповів Віталій Донець - помічник начальника чергової зміни з питань оперативного реагування у Краматорському районі оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України.

Комісією прийняті рішення щодо надання відповідних доручень очільникам громад щодо розробки конкретних планів заходів щодо приведення в працездатний стан джерел зовнішнього протипожежного водопостачання та підтримання їх працездатному стані, а також  вжиття заходів щодо забезпечення зовнішнього протипожежного водопостачання покажчиками їх місць розташування та приведення у працездатний стан несправного зовнішнього протипожежного водопостачання.