Оголошено переможців конкурсу «Найкращі практики громадського бюджету»

Дата: 10.12.2021 09:20

Урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Найкращі практики громадського бюджету» у 2021 році відбулось під час форуму «Громадянське суспільство Донеччини».

Цього року вже вчетверте було проведено такий конкурс. Він був започаткований облдержадміністрацією з метою сприяння зростанню громадської активності шляхом популяризації участі громадян у вирішенні питань розподілу коштів місцевих бюджетів та відзначення найкращих практик громадських ініціатив, реалізованих у рамках бюджету громадської участі.

Цього року перше місце здобув проєкт «Проведення конкурсу «Чудо-мама» Краматорської  міської ради.

До відома:

- Сіверська міська рада з проєктом «Простір інклюзивного довкілля» (2 місце)

- Селидівська міська рада з проєктом «Медіацентр» (2 місце)

- Бахмутська міська рада з проєктами «STEM-лабораторія» та «Здорове і щасливе дитинство» (3 місце)

- Торецька міська військово-цивільна адміністрація з проєктами «Безпечний маршрут – задоволений пішохід» та «Поточний ремонт і освітлення громадських сходів біля музичної школи ім. Карабиця у м. Торецьк» (3 місце)

- Селидівська міська рада з проєктом «Активне довголіття» (3 місце)