До уваги жителів Лиманщини!

Дата: 09.12.2021 16:17

На базі відділу економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Лиманської міської ради надається: методично-консультативна допомога суб’єктам господарювання та споживачам з питань торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення та захисту прав споживачів; координація роботи підприємств торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення; координація роботи відділів та управлінь міської ради з питань регуляторної політики; приймається участь в організації та проведенні нарад, семінарів, форумів, конференцій з питань розвитку та підтримки МСП, місцевих виставок-продажів та ярмарків.

З метою формування сприятливих умов для реалізації підприємницьких ідей і бізнес-проектів для осіб, які бажають започаткувати власну справу і для тих, хто вже організував свій бізнес та бажає його в подальшому розвивати та удосконалювати, на базі Лиманського міського центру зайнятості створено “Консалтинговий простір”. В даному просторі громадяни мають можливість отримати консультації з питань законодавства щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання, податкового законодавства, пошуку та відбору персоналу, оформлення трудових відносин, надання безоплатної правової допомоги та інших питань, що стосуються організації та провадження підприємницької діяльності. До консультацій залучені інспектори Лиманської ДПІ ГУ ДПС у Донецькій області, спеціалісти відділу економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету міської ради, державний реєстратор, економіст обліково - інформаційного центру та юрист Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Розширення додаткових стимулів для розвитку підприємництва шляхом надання інформаційних та консультаційних послуг по: дотриманню регуляторних процедур (реєстрації бізнесу, видачі дозволів та ліцензій тощо); доступу до наявних державних або міжнародних програм підтримки МСП; можливості підтримки від інших державних органів, установ та організацій; наявності неурядових організацій розвитку підприємництва, де можна отримати фахову консультаційну або навчальну підтримку, через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Лиманської міської ради, наразі вивчається.

Фахівці  відділу готові розглядати проблемні питання, які постають перед підприємцями та потенційними власниками справи та надавати консультаційну, інформаційну, правову та іншу допомогу.

#краматорська_рда #краматорськ_інфо