єПідтримка в Дії! Як отримати виплату 1000 гривень від держави

Дата: 09.12.2021 15:49

єПідтримка — це програма допомоги бізнесу, яку ініціював Президент України. Сьогодні уряд ухвалив постанову щодо проєкту. Як працюватиме єПідтримка — дізнайтеся з сайту  https://e-aid.diia.gov.ua

Які умови?

COVID-сертифікат. Треба мати сертифікат про повний курс вакцинації в застосунку Дія.

Спеціальна картка. Щоб отримати виплату, потрібно відкрити спеціальну картку єПідтримка в одному з банків-партнерів, вони додаватимуться до проєкту щодня. Відкрити картку можна буде як онлайн, так і офлайн. Зауважте, отримати кошти на звичайну картку можливості НЕ буде.

Громадянство та вік. Для участі в програмі вам потрібно бути старше 18 років та мати громадянство України.

Коли старт?

Пілот проєкту єПідтримка стартує 13 грудня. На першому етапі послуга з виплат буде доступна лише в застосунку Дія вже з 19.12

Зверніть увагу! Сертифікат з порталу Дія чи паперовий від сімейного лікаря не підходять. Отримати COVID-сертифікат у застосунку Дія зараз можна як і з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою.

Вакцинуйтеся, генеруйте COVID-сертифікат у Дії та очікуйте на старт єПідтримки

Проєкт реалізують Міністерство економіки України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Національний банк України та Кабінет Міністрів України. Команда Міністерство цифрової трансформації України розробляє технічну частину реалізації ініціативи Президента.