Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Дата: 09.12.2021 14:03

9 грудня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Боєвського відбулося засідання колегії Краматорської районної державної адміністрації. У засіданні взяли участь члени колегії, начальники відділів апарату, самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації, керівництво територіальних громад району, запрошені.

Вході засідання були розглянуті всі питання порядку денного, а саме:

1. Про розгляд Цільової Програми «Турбота» Краматорського району на 2022 рік

(ДОПОВІДАЧ: Ольга Патрікєєва – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації)

2. Про розгляд Програми розвитку земельних відносин, раціонального використання та охорони земель на території Краматорського району Донецької області на 2022 – 2025 роки

(ДОПОВІДАЧ: Марина Мозольова – начальник відділу соціально-економічного розвитку району райдержадміністрації)

3. Про розгляд Програми соціального захисту дітей, розвитку та підтримки сімейних форм виховання на 2022 рік

(ДОПОВІДАЧ: Вікторія Савон   – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації)

4. Про стан проходження опалювального періоду 2021 – 2022 років в Краматорському районі

(ДОПОВІДАЧ: Роман Сімашов  – начальник відділу житлово- комунального господарства, інфраструктури та екології райдержадміністрації)

5. Про розгляд проєкту районної програми по створенню інтерактивної карти «Туристичні магніти Краматорського району » на 2022 рік

(ДОПОВІДАЧ:Олена  Міляновська – начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації)

6. Про розгляд Програми розвитку інформаційного простору Краматорського району Донецької області на 2022 рік