Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ВПО

Дата: 08.12.2021 15:25

8 грудня відбулось чергове засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Комісію проведено в режимі онлайн під головуванням заступника голови райдержадміністрації Юрія Люльки, в ході якої прийняті рішення щодо  надання права на призначення (поновлення) щомісячної адресної  допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату ЖКП згідно з заявами, з урахуванням чинного законодавства, а також право на призначення та надання житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та щомісячних страхових виплат в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку.