Чергова апаратна нарада райдержадміністрації відбулась у режимі онлайн

Дата: 07.12.2021 09:45

7 грудня голова Краматорської райдержадміністрації Андрій Панков провів чергову апаратну нараду.

Нарада відбулась в режимі онлайн за участі заступників голови райдержадміністрації, начальниками відділів, управлінь та служби. До Порядку денного були включені наступні питання:

• Про стан захисту прав і законних інтересів дітей, які постраждали від домашнього насильства, та дітей, які вчинили домашнє насильство (Доповідач: Вікторія Савон – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації)
  • Про стан розгляду звернень громадян (Доповідач: Тетяна Кириченко - начальник управління документообігу, контролю, по роботі зі зверненнями громадян та організаційного забезпечення)
  • Про аналіз стану впровадження у територіальних громадах району сервісів електронного врядування Про виконання контрольних документів. Про впровадження в Краматорській райдержадміністрації єдиної системи електронного документообігу на базі «ДОК ПРОФ» (Доповідач: Вікторія Моднікова – начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрації)