День Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 08:15

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з 30-ю річницею Збройних Сил України!

ЗСУ – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Ви є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.

Щиро дякуємо всім військовослужбовцям, тим, хто носив і носить військову форму, хто охороняє спокій матерів і дітей, людей похилого віку. Вічна пам’ять і слава героям, полеглих у боях за незалежність та територіальну цілісність України!

Нехай щира любов до України надихає Вас на нові звершення у благородній справі військової служби, мужність та сила допомагають долати будь-які перешкоди! Підтримки бойових товаришів та рідних, віри у справедливість та щасливе майбутнє нашої рідної України!

Слава ЗСУ!
Слава Україні!