Відбулась нарада щодо стану виконання заходів проведення інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів та об’єктів комунальної власності територіальних громад району

Дата: 03.12.2021 15:24

3 грудня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Юрія Люльки відбулась нарада щодо стану виконання заходів проведення інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів та об’єктів комунальної власності територіальних громад району. Нараду проведено за участі головного спеціалісту відділу соціально-економічного розвитку району Сергія Болотова та голів відповідних комісій територіальних громад Краматорського району в режимі онлайн.

Інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів та об’єктів комунальної власності територіальних громад району проводиться  на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 30 липня 2021 № 767/5-21 «Про виконання доручення Прем'єр-міністра України від 19.07.2021 № 19111/66/1-21», листа Донецької ОДА від 01.12.2021 № 02/17/-6168/4-21 «Про направлення протоколу» за результатами засідання комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів та об’єктів комунальної власності.

Учасники наради доповіли про стан виконання заходів з проведення інвентаризації в розрізі, запланованої для проведення інвентаризації загальної кількості водних об’єктів, лісових ресурсів та об’єктів комунального майна територіальної громади та фактичний відсоток виконання від запланованої кількості об’єктів для проведення інвентаризації, а також обговорили проблемні питання з проведення інвентаризації.