На порталі Дія стартував бета-тест декларування місця проживання.

Дата: 03.12.2021 09:09

На порталі Дія стартував бета-тест декларування місця проживання. У декілька кліків та без походів у ЦНАПи та військкомати.

Долучилися вже 3500 українців. Ви також можете записатися за посиланням  https://team2.diia.gov.ua

Масштабуємо послугу майже на всю країну. Зверніть увагу, що для жителів Дніпра, Одеси, Чернівців, Миколаєва та Херсона вона буде доступна трохи згодом.

Послугу зможуть отримати за 1 робочий день, як власники ID-карток, так і паспортів-книжечок.

Що потрібно для участі в тестуванні:

• податковий номер заявника та власників/співвласників житла;
  • КЕП заявника та власників/співвласників житла;
  • право власності на житло має бути внесено до Реєстру нерухомості (з 2013 року);
  • бути старшим від 14 років.

Долучайтеся та спробуйте сучасний сервіс першими

Проєкт реалізовується Програмою EGAP Фонду «Східна Європа» що фінансується урядом Швейцарії, а також за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН за підтримки Швеції і Академії електронного урядування Естонії в рамках проєкту «EU4DigitalUA: Інтероперабельність, е-послуги та кібербезпека». За співпраці Міністерства цифрової трансформації України з Міністерством внутрішніх справ, Державною міграційною службою України, Міністерством оборони України та Міністерством юстиції України.