Міжнародний День людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 08:54

Міжнародний День людей з інвалідністю було засновано в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН. Традиційні заходи Дня людей з обмеженими можливостями присвячуються висвітленню й розв'язанню нагальних проблем.

Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства.

У цей День ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху.

Захищаючи гідності людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність - це не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними та високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями й навіть політиками, економістами, соціально активними та життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

#краматорська_рда #краматорськ_інфо