Державний архів Донецької області провів онлайн семінар для співробітників Краматорської райдержадміністрації

Дата: 01.12.2021 16:43

1 грудня заступник директора – начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Донецької області Каріна Новікова провела онлайн семінар для працівників всіх структурних підрозділів Краматорської районної державної адміністрації.

Головною метою навчання було надання методичної допомоги працівникам райдержадміністрації в організації якісної роботи щодо правильності оформлення документів та проведення попередньої експертизи цінності документів, що знаходяться на зберіганні в райдержадміністрації.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо