Дата: 01.12.2021 10:49

Україна відзначає цього року 30-ту річницю Всеукраїнського референдуму за Незалежність, коли мільйони українців від Заходу до Сходу підтримали Акт проголошення незалежної Української держави.

Як відомо, на загальноукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року про підтвердження Акту про проголошення незалежності України з 84,18% (31,89 млн) що мешкають в УРСР і які взяли участь у референдумі співгромадян, 90,32% - 28,804 млн осіб - висловилися за підтвердження цього Акту, ухваленого Верховною Радою України 24 серпня 1991 року.

Під час демократичного волевиявлення 1 грудня 1991 року український народ підтвердив прагнення жити в суверенній державі та заклав підвалини для державотворчих процесів у незалежній Україні.