День пам'яті жертв голодоморів

Дата: 26.11.2021 09:40

День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння й ставлять символічні горщики з зерном і свічки до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

27 листопада до 88-х роковин Голодомору в Україні, жертв якого вшановують кожної четвертої суботи листопада, відбудеться щорічна всеукраїнська акція «Запали Свічку пам’яті».

27 листопада, після 16:00 пропонуємо жителям Краматорського району засвітити свічку і залишити її на підвіконні в пам’ять про мільйони замучених голодом українців.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо