Завершила роботу конкурсна комісія з розгляду конкурсних пропозицій та визначенню переможців з розробки офіційної символіки Краматорського району

Дата: 26.11.2021 09:35

Заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова, начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Олена Міляновська, представники Краматорської районної ради та громадськість взяли участь у завершальному засіданні конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та визначенню переможців з розробки офіційної символіки Краматорського району.

У зв’язку з карантинними обмеженнями робота комісії проходила в онлайн режимі. Члени комісії підтримали результати громадського обговорення та прийняли рішення на затвердження сесією Краматорської районної ради проєкти ескізів Герба та Прапора Краматорського району автора Падалки Катерини Анатоліївни, смт Черкаське, яка набрала 84 голоси (80%).