21 листопада Україна відзначає День Гідності та свободи!

Дата: 21.11.2021 09:16

Цього дня ми вшановуємо честь та громадянську мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі.

Цей день – незаперечний доказ Відродження української нації та держави, утвердження того, що події на Майдані змінили нас, об’єднавши в Єдиній, Соборній та Незалежній Україні. Це визначна дата вшанування величі духу народу України, патріотів, які поклали на вівтар свободи й української державності своє життя.

Будьмо гідними подвигу тих Героїв, які полягли за цю мету і нашу свободу. Вічна їм пам’ять і шана.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вітаємо з Днем Гідності та Свободи! Слава Україні!