Заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова разом з керівниками структурних підрозділів відвідала з робочою поїздкою Іллінівську громаду

Дата: 19.11.2021 15:09

19 листопада заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова та керівники профільних відділів райдержадміністрації (начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Олена Міляновська, начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Вікторія Моднікова, головний спеціаліст відділу Всеволод Єлетенко, керівник патронатної служби Вадим Летенко) відвідали Іллінівську територіальну громаду.

Очільник громади Володимир Маринич ознайомив представників райдержадміністрації  з організацією діяльності новоствореного ЦНАПу. Як відзначено, 1 вересня поточного року завершилися ремонтні роботи у приміщенні центру, здійснено технічне оснащення, а вже з 1 жовтня він приймає відвідувачів (запроваджено 100 послуг). Працює й віддалене робоче місце у с. Катеринівка.

Крім того, було оглянуто об’єкти соціально-культурної сфери, освіти та медицини: молодіжний центр, опорну школу, дитячий садок, інклюзивно-ресурсний центр, амбулаторію сімейної практики.