Працівники сільського господарства нагороджені Почесними грамотами облдержадміністрації

Дата: 19.11.2021 13:30

Голова Краматорської районної державної адміністрації Андрій Панков до Дня працівників сільського господарства від імені голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка привітав зі святом працівників сільського господарства Краматорського району.

Напередодні свята голова Краматорської райдержадміністрації Андрій Панков разом з очільником Костянтинівської територіальної громади Олегом Азаровим взяв участь у нагородженні робітників сільського господарства Костянтинівської територіальної громади.Також було відзначено внесок у розвиток сільського господарства району ветеранів праці Миколаївської, Черкаської, Дружківської територіальних громад.

Заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова та  сільський голова  Іллінівської громади Володимир Маринич, за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в розвиток агропромислового комплексу Донецької області та з нагоди Дня працівників сільського господарства, вручили працівникам сільського господарства Іллінівської громади   відзнаки  Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації.