День скловиробника

Дата: 19.11.2021 09:44

19 листопада в Україні відзначають День скловиробника

Цей день є днем шанування неймовірного матеріалу — скла, та великої праці майстрів, що його створюють. Без скла сьогодні неможливо уявити майже жодної сфери людського буття та діяльності. Скло народжує відчуття святковості, урочистості й пишності. Цей чарівний матеріал робить наше життя яскравішим і світлішим.

Шановні склярі, Ваш труд робить можливим існування неймовірної кількості речей, ваша щоденна робота поєднує технологію та майстерність із творчістю, ваша творчість дарує світу красу. Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Сердечна вдячність Вам за сумлінну працю, високу професійну майстерність, творчу наснагу. У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, приємних подарунків долі, добробуту та нових професійних перемог! Нехай мир, добро і злагода завжди панують у Ваших оселях!

Зі святом!