18 листопада в Україні відзначають професійне свято — День сержанта Збройних сил України

Дата: 18.11.2021 11:10

Шановні сержанти та старшини!

Сьогодні на вас покладено відповідальне завдання з бойового навчання та виховання особового складу, забезпечення заходів повсякденної діяльності та готовність до виконання підрозділами завдань за призначенням.

Цього дня, вітаємо вас — українських захисників, вшановуємо вашу відданість справі, мужність та професіоналізм та щиро дякуємо за вашу службу і за вірність нашій державі!

Нехай підвищення по службі не змушують на себе чекати, негаразди капітулюють без бою, а мрії виконуються вчасно і за статутом. Спокійних вам трудових буднів, старанних підлеглих, добрих товаришів, щедрого і лояльного начальства.

Також схилимо голови у скорботі, згадуючи українських воїнів, які віддали своє життя за щасливе майбутнє нашої країни.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо