День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Дата: 16.11.2021 10:43

16 листопада в Україні святкують День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Саме цього дня, в 1924 році, у Харкові стартувало перше національне радіомовлення.

Разом із телевізійниками і радійниками це свято відзначають й працівники інтернет-ЗМІ та усі фахівці, що забезпечують роботу інтернет-зв’язку та телефонних мереж.

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Краматорського району, щиро вітаємо всіх вас з професійним святом!

Дякуємо вам за вашу щоденну працю в будь-який час дня і ночі. Віримо, що й надалі ви докладатимете усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування наших громадян про суспільно-політичні, економічні та культурні події, для побудови в Україні інформаційного суспільства.

Нехай це свято подарує вам прекрасний настрій, продуктивну роботу і натхнення! Нехай всі службові негаразди зникнуть і настануть лише вдалі дні.

Бажаємо Вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег. Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам, позитиву у всьому!

Зі святом!
#краматорськ_інфо #краматорськ_рда