У райдержадміністрації відбулась нарада з питань протидії поширенню COVID-19

Дата: 15.11.2021 15:59

Під керівництвом голови Краматорської районної державної адміністрації Андрія Панкова та за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Люльки відбулась робоча нарада з головами територіальних громад та з директорами Центрів первинної медико-санітарної допомоги Костянтинівської, Дружківської, Слов’янської, Миколаївської територіальних громад.

Під час наради було розглянуто наступні питання:

- про підсилення роботи з вакцинації населення від COVID-19;

- охоплення вакцинацією населення територіальних громад віком понад 60 років;

- підвищення ефективності роботи Центрів масової вакцинації населення;

- організація роботи мобільних бригад для щеплення колективів підприємств, установ, організацій, маломобільних груп населення та населення віддалених сіл;

- активізація заходів контролю за дотриманням карантинних вимог суб’єктами господарювання, через відповідні рішення комісій ТЕБ та НС громад з залученням представників Національної поліції та Держпродспоживслужби.

Голова райдержадміністрації Андрій Панков наголосив на необхідності проведення масованої інформаційної компанії з популяризації вакцинації як єдиного засобу порятунку життя, а також звернувся до голів територіальних громад з пропозицією щодо стимулювання сімейних лікарів, що мають найвище охоплення вакцинацією пацієнтів, з якими у них підписані декларації.