Підписано меморандум про співпрацю в галузі культури, мистецтва і туризму між Національною гвардією України та закладами культури Донеччини

Дата: 11.11.2021 15:13

Підписано меморандум про співпрацю та взаємодію в галузі культури, мистецтв і туризму  між Донецькою обласною державною адміністрацією, Східним оперативно-територіальним об’єднанням Національної гвардії України, Маріупольською міською радою, Маріупольською районною державною адміністрацією, Мангушською селищною радою, Сартанською селищною військово-цивільною адміністрацією, Краматорською міською радою, Краматорською районною державною адміністрацією, Слов’янською міською військово-цивільною адміністрацією та обласними закладами культури.

У офіційному підписанні меморандуму взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Боєвський і заступник голови РДА Вікторія Набокова.

Метою Меморандуму є співпраця між сторонами у сприянні в організації культурного відпочинку військовослужбовців Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України та популяризації культурно-мистецького життя в Донецькій області серед військовослужбовців, а саме організація та проведення виїзних лекторіїв, тематичних виставок, концертів, театральних вистав на території Донецької області та зустрічей у формуваннях Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, дислокованих в області.

«Завдяки налагодженій співпраці закладів культури із командуванням Національної гвардії України, гвардійці зможуть цікаво та інформативно проводити вільний від служби час. Щомісячно вони зможуть відвідувати театральні вистави, концерти, бібліотечні та мистецькі експозиції, фестивалі, що збагатять їх духовно та інтелектуально; туристичні магніти Донеччини відкриють для строковиків свої таємничі куточки, ознайомлять із культурною спадщиною нашої області», - наголосила заступник голови Донецької  облдержадміністрації Юлія Костюніна.