Засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби при Краматорській районній державній адміністрації

Дата: 10.11.2021 15:48

10 листопада під керівництвом заступника голови Краматорської райдержадміністрації Юрія Люльки відбулось засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби при Краматорській районній державній адміністрації.

До участі в нараді долучились: спеціаліст управління соціального захисту населення Дружківської міської ради, інспектор з кадрів КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління» та представники релігійного об’єднання Свідків Єгови в Україні.

Під час наради комісія розглянула питання щодо дострокового припинення альтернативної (невійськової) служби у зв’язку з бажанням двох призовників проходити строкову службу.
Разом з тим розглянуто питання щодо визначення конкретного місця альтернативної служби та підготовки висновку щодо проходження альтернативної (невійськової )служби.
По всім питанням були прийняті відповідні рішення.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо