10 листопада 2021 року відбулась селекторна нарада

Дата: 10.11.2021 15:36

10 листопада 2021 року відбулась селекторна нарада управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації для керівників структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді виконавчих органів міських, селищних та сільських рад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій.

В нараді взяли участь заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова та працівники відділу культури, сім’ї, молоді та спорту.

В ході наради були розглянуті питання:
- про організацію та проведення обласних заходів щодо реалізації сімейної політики в листопаді 2021 року;
- про формування перспективного плану роботи управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та інші.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо