Керівництво та співробітники Краматорської РДА долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Дата: 09.11.2021 12:49

9 листопада, у День української писемності та мови, відбувся ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Керівництво Краматорської районної державної адміністрації та колектив долучились до цієї всеукраїнської акції.

Більшість співробітників райдержадміністрації висловили бажання перевірити свою грамотність, взявши участь у радіодиктанті.

Довідка

Радіодиктант національної єдності – щорічна подія, яку ініціювало і проводить Українське радіо до Дня української писемності та мови. Перший радіодиктант відбувся у 2000 році. На сьогодні дана подія стала наймасштабнішим регулярним флешмобом з популяризації української мови та грамотності.

#краматорськ_рда  #краматорськ_інфо