Голова Краматорської РДА Андрій Панков привітав робітників сфери культури району зі святом

Дата: 09.11.2021 11:21

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва голова Краматорської райдержадміністрації Андрій Панков відзначив Подякою голови райдержадміністрації  начальника відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Краматорської РДА Олену Міляновську та привітав колектив відділу зі святом.

Разом з головою райдержадміністрації відділ культури, сім’ї, молоді та спорту Краматорської районної державної адміністрації привітали заступник голови Вікторія Набокова та керівник апарату Катерина Кузнецова.

Колеги, ви кожного дня своєю працею наповнюєте людські серця радістю та щастям, роблячи наш світ кращим, чистішим, добрішим. Колектив райдержадміністрації приєднується до вітань колективу відділу зі святом.

Бажаємо вам творчих успіхів, інноваційних ідей, нестандартних рішень, нових висот і невичерпного натхнення! Зі святом вас, друзі!

#краматорськ_рда  #краматорськ_інфо