9 листопада — День української писемності та мови

Дата: 09.11.2021 09:38

Щороку 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови — свято розвитку державної мови. Це свято є даниною одному з найцінніших надбань, яке створене й залишено нам нашими попередниками.

Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ. Мова є основою духовного багатства народу та його інтелектуального потенціалу, це найвагоміше надбання кожної окремої людини й найбільша суспільна цінність.

Вітаємо мешканців територіальних громад Краматорського району з Днем української писемності та мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя та оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я зміцнення нашої Батьківщини – України.

#краматорськ_рда  #краматорськ_інфо