9 листопада — Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 08:55

У цей день ми висловлюємо свої почуття любові, поваги й шанування багатотисячній громаді працівників сфери культури Краматорського району, аматорам народного мистецтва.

Кожного дня ви своєю працею наповнюєте людські серця радістю та щастям. То ж нехай джерело, звідки ви черпаєте натхнення та емоційність, буде невичерпним і надає вам життєдайних сил!

Всі ви робите наш світ кращим, чистішим, добрішим. Ваша робота неоціненна і незамінна! Вашими стараннями життя стає привабливішим і різноманітнішим. Ви пов’язуєте народи, країни, весь Світ в єдине ціле!

Бажаємо вам творчих успіхів, інноваційних ідей, нестандартних рішень, нових висот і невичерпного натхнення! Зі святом вас, друзі!

#краматорськ_рда  #краматорськ_інфо