До Дня української писемності та мови відбудеться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Дата: 08.11.2021 13:17

9 листопада 2021 року, у День української писемності та мови, відбудеться трансляція ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Цьогоріч радіодиктант прочитає письменник Юрій Андрухович, який також є його автором.

Трансляція ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності відбудеться о 10:00 на таких платформах:

- радіо – Українське радіо, Радіо Культура;

- телебачення – UΛ: ПЕРШИЙ, регіональні філії;

- інтернет – ютуб-канал та фейсбук-сторінки Суспільного мовлення.

Роботи будуть прийматися онлайн та офлайн протягом доби.

Паперового листа з диктантом потрібно надсилати за адресою: м. Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада 2021 року.

Фото чи скан своєї роботи можна надіслати на електронну скриньку rd@ukr.radio

Текст диктанту буде оприлюднено на сайті Українського радіо 11 листопада 2021 року.

Результати оголосять упродовж 1-2 місяців залежно від кількості отриманих листів.

Довідка

Радіодиктант національної єдності – щорічна подія, яку ініціювало і проводить Українське радіо до Дня української писемності та мови. Перший радіодиктант відбувся у 2000 році. На сьогодні дана подія стала наймасштабнішим регулярним флешмобом з популяризації української мови та грамотності.

#краматорськ_рда  #краматорськ_інфо