7 листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери

Дата: 07.11.2021 10:46

Це свято працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати та безпеки праці, трудових відносин.

Щиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

Шановні працівники соціальної сфери, не маємо сумніву, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам громад Краматорського району.

Сердечно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії! Нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

Зі святом!