Відбулось онлайн-обговорення законопроєкту, що стосується моделей надання адміністративних послуг соціального характеру

Дата: 05.11.2021 16:00

Заступник голови Краматорської райдержадміністрації Юрій Люлька та начальник управління соціального захисту населення Краматорської РДА Ольга Патрікєєва 5 листопада взяли участь в онлайн обговоренні з представниками всіх райдержадміністрацій країни.

Онлайн обговорення законопроєкту відбулось в рамках проєкту «PROSTO: підтримка доступності послуг в Україні».

В контексті реформи децентралізації та укрупнення районів, набуло загострення питання вибору підходів до надання адміністративних послуг соціального характеру. Урядом розроблено законопроєкт 5849, яким передбачається надання цих послуг територіальними громадами виключно у формі фронт-офісу.

Учасники обговорення за результатами онлайн наради виробили спільну позицію зі статей зазначеного законопроєкту, та відповідні пропозиції з їх удосконалення, які будуть передані до суб’єктів прийняття рішення.