У першу неділю листопада в країні відзначається День працівника соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 11:43

Люди, які обрали своєю професією соціальний захист – це люди, які всім іншим можуть подати приклад людяності, співчуття та милосердя. Тому, напередодні цього свята заступник голови Краматорської районної державної адміністрації Юрій Люлька відвідав відділення управління соціального захисту населення Краматорської райдержадміністрації та привітав співробітників.

Юрій Люлька зазначив, що працівники соціальної сфери вибрали для себе нелегку місію. В основі цієї професії — високі моральні принципи, турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує. Щодня ви допомагаєте людям, проявляєте співчуття і терпіння. Щиро дякуємо вам за вагомий внесок у нашу загальну справу, за вашу професійність та шляхетну відданість служінню на благо людей.