Співчуття голові Краматорської райдержадміністрації Андрію Панкову з приводу смерті його батька

Дата: 04.11.2021 16:18

Колектив Краматорської районної державної адміністрації висловлює глибоке співчуття голові райдержадміністрації Андрію Вікторовичу Панкову та його родині з приводу смерті батька Віктора Андрійовича.

Віктор Андрійович Панков був знаковою особистістю для міста Краматорська, доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України. Він багато років поспіль був депутатом Краматорської міської ради, генеральним директором Новокраматорського машинобудівного заводу та мав значний вплив на суспільно-економічне життя міста.

Нехай Господь і наші щирі співчуття допоможуть перенести біль непоправної втрати дорогої Вам людини.

Вічна та світла пам’ять.