Відбулась селекторна нарада щодо запобігання поширенню COVID-19 в Донецькій області

Дата: 02.11.2021 18:22

2 листопада голова Краматорської райдержадміністрації Андрій Панков, перший заступник голови РДА Сергій Боєвський та заступник голови райдержадміністрації Юрій Люлька взяли участь в селекторній нараді щодо стану справ з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Донецькій області.

Нарада відбулась під головуванням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка.

Під час наради було розглянуто три питання:

- організація процесу вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19;

- робота закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19 (наявні ліжка, забезпеченість киснем, додаткові ліжка тощо;

- дотримання встановлених карантинних обмежень що передбачені «червоним» рівнем епіднебезпеки та забезпечення контролю за їх виконанням.

За підсумками наради підрозділам Краматорської райдержадміністрації головою РДА надано відповідні доручення.

ВАЖЛИВО!

Захворюваність на COVID-19 продовжує зростати, ситуація дуже напружена.

Вакцинація – єдиний ефективний спосіб захисту від COVID-19 або полегшення перебігу хвороби.

Вакцинуватися можливо у пункті щеплення вашої амбулаторії – для цього необхідно звернутися до вашого сімейного лікаря, або у центрах масової вакцинації.

Центри масової вакцинації від COVID-19 Краматорського району:

Краматорськ, ТЦ «Епіцентр», вул. Марії Примаченко, 14.

Графік роботи: понеділок-неділя 09-00 – 14-30; субота-неділя 09-00 – 14-30.
Контакт для запису: 050-458-33-78

Краматорськ, автовокзал «Краматорськ», б-р Машинобудівників, 28.

Графік роботи: : понеділок-неділя 09-00 – 15-00; субота-неділя 09-00 – 15-00. Контакт для запису: 050-458-33-78

Костянтинівка, Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека, вул. Космонавтів, 11.

Графік роботи: : понеділок-неділя 09-00 – 15-00; субота-неділя 09-00 – 15-00. Контакт для запису: 050-502-82-55

Слов’янськ, Міська центральна бібліотека, площа Соборна, б. 2-а.

Графік роботи: : понеділок-неділя 09-00 – 15-00; субота-неділя 09-00 – 15-00.